Yükleniyor...
Menü

Hizmetlerimiz

Bizi neden seçmelisiniz?

İYİ BİR İŞİ HAK EDİYORSUNUZ

Kendi içinde seviyeleri olmakla birlikte iyi bir iş bize göre göreceli değildir. İyi iş, kendini uzaktan belli eder, buram buram aşk kokar. Biz işimizi aşk ile yapıyoruz.

SİZİ DİNLİYORUZ

Beklentilerinizi öğrenmekten ve daha iyisini sunmaktan keyif alıyoruz. Projenizi birlikte hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. İyi bir projenin parçası olmak bize gurur veriyor.

UZUN SÜREDİR BU İŞTEYİZ

Yeni sayılabilecek bir alanda 12 yıldır iş üretiyoruz. İşlerimizde dünyadaki en iyi örnekleri kalite çıtası olarak alıyor ve buna göre sürekli kendimizi yeniliyoruz. i&o tasarım, alanında tecrübeli bir mühendisin ve master düzeyinde bir CGI uzmanının ortaklığı ile yürütülüyor.

İŞİMİZİ SEVİYORUZ

Başladığımız her işe, işten öte bir duygu ile yaklaşıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her saatte, ilk saatimizde duyduğumuz heyecan ve hırsla devam ediyoruz. Son kare ortaya çıktığında hissettiğimiz kıvancın bağımlısıyız.

İHTİYAÇLARINIZI BİLİYORUZ

Sonsuz istekler denizinde kaybolmanıza engel olabilecek tecrübeye sahibiz. Bu tecrübeyi, bu denizde kaybolmuşlarla birlikte uzun yıllar harcayarak edindik. Sonuca varamadığı sürece en güzel fikir bile sadece kaybedilmiş kaynaklar demektir. En değerli kaynağınız olan zamanı en verimli kullanmanız için neye ne kadar ihtiyacınız olduğu konusunda size yol gösteriyoruz.

ZAMANINDA TESLİM EDİYORUZ

Diğer tüm maddelerin toplamı yaptığımız işin size zamanında teslimi sonucunu beraberinde getiriyor. Sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru tespit ettikten sonra tüm işlerimizi, iş akış planlaması ile bir takvime bağlıyor ve buna göre yürütüyoruz. Çünkü sizin için, işin kalitesi kadar, zamanında elinizde olmasının önemini iyi biliyoruz.